Ga direct naar


headerimage

Contactgegevens

Tel (0345) 68 13 82
Fax 088 9320050

E-mail info@storygroep.nl
» Vul het contactformulier in

Bezoekadres                    Postadres

Vlietskant 37                         Postbus 332
4141 CK Leerdam                4140 AH Leerdam
» Routebeschrijving

Foto: Sonja Bron Fotografie

Medewerkers

Nathalie Bogerd
(medewerker commerciële binnendienst)
n.bogerd@storygroep.nl

Nathalie van Heun
(Polis- en relatiebeheer)
n.vheun@storygroep.nl

Saskia Story
(Directie / P&O en financiële administratie)
s.story@storygroep.nl

Trudie v.d. Graaf
(Schade-afdeling)
t.vdgraaf@storygroep.nl

Jeannette Cornelissen
(Schade-afdeling)
j.cornelissen@storygroep.nl

Natasja van der Griend- Molenaar
(Schade-afdeling)
natasjavandergriend@storygroep.nl

Wilma Treffers
(Relatiebeheer/Buitendienstzaken)
w.treffers@storygroep.nl

Angelique Kroeze
(Polis- en relatiebeheer)
angeliquekroeze@storygroep.nl

Marijke Peek
(Polis- en relatiebeheer)
m.peek@storygroep.nl

Andreas Schoenmaker
(Buitendienstmedewerker)
a.schoenmaker@storygroep.nl

Renate van Vreeswijk
(medewerker commerciële binnendienst)
renatevanvreeswijk@storygroep.nl

Romy van Voorden
(Polis- en relatiebeheer)
romyvanvoorden@storygroep.nl

Rutgher de Ritter
(Assistent makelaar)
rutgherderitter@storygroep.nl

 

Constant Story
(Directie/Buitendienstzaken)
c.story@storygroep.nl

Herold Bassa
(Makelaar / buitendienstmedewerker)
h.bassa@storygroep.nl

Herold Bassa op LinkedIn

Lydia van Rossum
(medewerker commerciële binnendienst)
l.vrossum@storygroep.nl

Lidy Poot
(Polis- en relatiebeheer)
lm.poot@storygroep.nl

Anita Verwoert
(Polis- en relatiebeheer)
a.verwoert@storygroep.nl
 
Pascal van Vreeswijk
(Volmachtbeheer)
pascalvanvreeswijk@storygroep.nl
 
Guido Dijkman
(Comm. Binnendienst/Hypotheekadviseur)
g.dijkman@storygroep.nl

Roy Groenenberg
(medewerker commerciële binnendienst)
r.groenenberg@storygroep.nl

Henrieke Koren-van den Assem
(Financiële administratie)
h.koren@storygroep.nl

Robin Buijzer
(Polis- en relatiebeheer)
robinbuijzer@storygroep.nl

Berry Meegdes
(Hypotheekadviseur / Financieel adviseur)
berrymeegdes@storygroep.nl